Seksiyonel Kapı Fiyatları

Seksiyonel Kapı Fiyatları
Ucuz Otomatik Kapı Fiyatları nasıl alınır.? Ucuz Otomatik Kepenk Fiyatları nerede.? ucuz otomatik panjur fiyatı nasıl alırım?. Ucuz otomatik seksiyonel kapı fiyatı nasıl alırım?. Ucuz otomatik bahçe kapısı fiyatı nasıl alırım?. Ucuz Otomatik Kepenk Fiyatları alıp en ucuzu taktırıp kar ettim sanmayın, Diyar Kepenk Otomatik Kepenk Kapı Tamiri, Servisi Diyarbakır`ın bütün ilçelerine kepenk tamir bakım ve onarım servisi olarak hizmet veren firmamız sizin aldığınız en ve boy kepenk ölçünüzü diyarkepenk@gmail.com adresine mail attığınızda hemen fiyatlandırıp size dönüş yapar, olumlu uygun, ucuz fiyat isteklerinizi karşılayacak kapı sistemi olarak görürseniz yetkili servisimiz gelip kesin net ölçünüzü alıp kapora, peşinatı alıp gerekli mukaveleyi yapıp imalata başlayıp en geç on gün içinde otomatik kepenk, otomatik panjur ,

Otomatik kapınızı yerine montaj yapar, iyi günlerde kullanınız…

Otomatik Seksiyonel Endüstriyel Kapı Fiyatları

Seksiyonel Endüstriyel Kapı Fiyatları

3000 x 3000 1650 €
4000 x 3000 1700 €
5000 x 3000 1800 €
6000 x 3000 2100 €
7000 x 3000 2400 €

Endüstriyel Kapı Fiyatları tahmini fiyatlardır, lütfen net ölçünüzle kesin fiyatları teknik ekibimizden almak için arayınız. Seksiyonel (Endüstriyel) Kapı Özellikleri Parmak korumasız Poliüretan dolgulu galvaniz sandviç panellerden oluşan, standart yataklamalı, ön ve arka yüzey beyaz renkte, düz çizgili endüstriyel panel seksiyonel kapı ve aksesuarları Zincir aktarmalı Efor Endüstriyel kapı motoru, Kontrol ünitesi + 4 mt. zincir +Ecu P Kontrol Üniteli, Yay güvenlik sistemi (kapının ağırlığını alan yayların zarar görmesi durumunda devreye girer) her kapı için 2 ad. kullanılmaktadır.

  • Halat güvenlik sistemi (kapının hareketini sağlayan halatların kopması durumunda devreye girer ve kapının düşmesini engeller)
  • Pnömatik güvenlik sistemi (kapı kapanırken altındaki herhangi bir cisme temas ettiğinde otomatik olarak durmasını sağlar.)

Diyar Kepenk Otomatik Seksiyonel-Endüstriyel kapı sistemleri, yılların tecrübesiyle siz değerli müşterilerimize imalat ,montaj, satış sonrası oluşan arızalara karşı MOBİL GEZİCİ SERVİS olarak ta hizmet vermektedir, Değişik birçok kapı markasına servis veren firmamız , servis bölgeleri oluşturarak hızlı ve yaygın servis ağıyla sizlere daha iyi hizmet vermeyi amaçlamaktadır, garantili tamir yaparak MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ESASTIR sloganıyla sizlerin hizmetindedir, uygun fiyat ve güler yüzlü yaygın servis ağımızla bizimle görüşüp teklif almanızı, Diyar Kepenk Fotoselli otomatik kapı sistemleri ayrıcalığını siz de yaşayın. Ayrıca destek hatlarımızdan teknik yardım alabilirsiniz, bir telefonla 30 dakikada yanınızdayız.,