Otomatik Kepek Sistemleri

Otomatik Kepek Sistemleri

Otomatik Kepek Sistemleri

Otomatik kepenkler son yıllarda mağaza, garaj ve işyerleri için ilk tercih edilen kepenk sistemi haline gelmiştir. Otomatik kepenk sistemleri günümüz koşullarında evlerinizin, garajlarınızın ve işyerlerinizin güvenliğini sağlamak için kullanılmaktadır. Kepenk sac levhadan yapılmış bir kanat sistemidir. Otomatik kepenk sistemleri dışında motorlu kepenk, kumandalı kepenk, paslanmaz kepenk çeşitleri de tercih edilmektedir.

Otomatik Kepenk Sistemi Nedir?

Motor kuvvetiyle düşey olarak kılavuzların içerisinde inip kalkan metal perdedir. Uzaktan kumanda yardımıyla açılıp kapanan; mağaza, dükkân, depo, garaj ve işyerleri tamamen kapatan sağlam, dayanıklı ve kullanışlı kepenk sistemidir. Otomatik kepenklerin çelik sac, alüminyum, demir veya ızgara şeklinde çeşitleri bulunmaktadır. Otomatik kepenklerin fiyatları diğer kepenk sistemlerinden daha farklıdır.

Otomatik Kepenk Özellikleri Nelerdir?

* Otomatik Kepenklerin kilidi özel kodlama sistemi ile üretildiği için yalnızca kullanıcıya ait kumanda ile açıldığından güvenliğinizi sağlamaktadır.
* Otomatik Kepenklerin sağlamlığı sayesinden hırsızlara karşı caydırıcıdır.
* Otomatik kepenkler, eski tip kepenkler gibi sıradan bir görünüme sahip değildir. Havalı ve şık görünümü ile işyerinizi prestijli göstermektedir.
* Kısa sürede açılıp kapandığı için zamandan ve enerjiden tasarruf sağlamaktadır.
* Tamamen kapalı olduğu gibi delikli otomatik kepenk modelleri bulunmaktadır. Bu delikli modeller sayesinde işyeriniz kapalıyken bile ürünlerinizin bir kısmını teşhir edebilirsiniz.
* İşyeri, dükkan veya mağazanızın kapı ve pencerelerini yağmur, hava koşullarından, saldırı ve  kavga gibi istenmeyen durumlardan koruma sağlamaktadır.

Diyar kepenk olarak Otomatik Kepenk Sistemlerinde hizmet vermekteyiz.